Euro 2024 Mistrzostwa Europy 2024 Niemcy

Euro 2024 - Aktualności

Irlandia - Polska 1:1. Straciliśmy zwycięstwo w samej końcówce

29.03.2015 22:42

Polska zremisowała w Dublinie z Irlandią 1:1 w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2016.

Prowadziliśmy od 26 minuty po golu Sławomira Peszki. Cenne 2 punkty straciliśmy jednak w 91 minucie po golu Shane'a Longa.
Z drugiej strony w trakcie meczu dwukrotnie rywale trafiali w słupek polskiej bramki, więc wynik można uznać za sprawiedliwy.

Irlandia - Polska 1:1 (0:1)

Bramki: Shane Long (90+1) - Sławomir Peszko (26).

Żółte kartki: Wes Hoolahan, John O'Shea, Seamus Coleman, Marc Wilson, James McCarty - Kamil Glik, Łukasz Szukała, Sławomir Peszko.

Sędziował: Jonas Eriksson (Szwecja).